Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz csabyka666 #846 üzenetére

    Az, hogy egy oldal pénzt kér egy szolgáltatásért, teljesen rendben van.
    Rendben lenne, ha nem kérnék el az csillagos eget is pénzben...
    A pxxxm.hu 2500, ez még vállalható úgy ahogy...rxxxxvxxxl.hu 4500, szerintem ez azért sok...bxxxo.hu 6-7000,txxxr szintén, ami már túlzás én szerintem, bár a bxxxo-nál legalább van 1 napos,de a 700 is véleményem szerint sok...

    Elittársról, nevezetesen, hogy kamu accountok válaszolnak a tagoknak, ez már gusztustalan.
    Szerintem elképzelhető, hogy mindegyiken...

    Elvárásokkal kapcsolatban - szerintem teljesen normális, hogy egzisztenciában hasonlót keresünk magunk mellé. Ha én adok magamra, nem vagyok lepukkanva, talán is jogosan várom el, hogy a hölgy is hasonlóan figyeljen magára.
    Azzal még nincs is gond, de nem kimondottan erre gondoltam, nyersen fogalmazva példaként...,hogy egy csövesként felszedjen valaki egy barbi babát(bocsánat ha valakinek sértő)... Olyanokra gondolok, mint például végzettség mint kritérium,hogy legalább felsőfőkú főiskola vagy egyetem, mert hogy ő neki is az... ingóságok mint kritérium(luxus lakás, luxus autó mint minimum elvárás...sajnos olvastam ilyeneket)...Magasság...160centi magas csaj kiírta, hogy minimum 180centi legyen a férfi... a korhatár még megérthető, mint kritérium, ezt elfogadom...

    Amit írsz, hogy nem válaszolnak, lehet ezek a fent említett kamu (beépített, saját gyártású) accountok, hogy fenntartsák az oldal pörgős látszatát. Nem tudom az arányt, de ha mondjuk az accountok 70%-a kamu, akkor tényleg nem sok értelme van.
    Szó szerint semmi és még eztért fizetni prémium tagságot is! Az az igazán gusztustalan! Meg a másik, amit írtam szerintem, hogy a pxxxm.hu-n tele van olyan fiókkal ami 3+ hónapja nem lépett be, az ilyeneket azért törölni illene, ha ennyire inaktív, de ez még nem is annyira nagy baj, a másik a hölgyek/faszik hozzáállása... ha egyszer regisztrál valaki egy ilyen oldalra, az illem is úgy tartja, hogy az üzeneteket illene elolvasni, már ha valódi a fiók tulajdonosa.

    De összességében, se így, se úgy nem könnyű 30-40+ évesként a társkeresés...ezt el kell ismerni...

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

  • donbig

    tag

    válasz csabyka666 #846 üzenetére

    Kamu profilok mindenhol vannak. Adhatsz visszajelzést az oldalnak, ha ilyent tapasztalsz, de nem egyszer tőlük kaptam értesítést, hogy csaló profillal leveleztem ,törölték. Tehát valamilyen szűrő működik. Voltak olyan oldalak, ahol sztem is az oldal által generált kamuprofilok voltak. Ki fizetne elő egy olyan oldalon, ahol országos szinten százan vannak fenn? De nem minden oldal volt ilyen.Nem csak a kamuprofilok nem válaszolnak, ez talán inkább személyiség kérdése. Szerencsére azért sok nő vette a fáradságot, hogy megírta, ha más elképzelése van, én is így tettem mindig. Sztem, ha az egyik fél tesz egy kezdeményező lépést, annyit megérdemel, hogy válaszra méltassák. és akkor tudja, hogy oké, hát ez nem jött össze, lépek tovább. Hiszen azért van ott az ember, hogy társat találjon, ne essen már nehezére egy mondatot leírni. De ez ne szegje senki kedvét, el kell fogadni, hogy ez létezik.

    "Ember, most jövök ki a templomból!"

Új hozzászólás Aktív témák