Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    Újabb tápok jártak nálam tesztre, jó nagyok.

    FSP Epsilon 600 W és 700 W - all the best

    1. kép [link] - az egész belső. Hová tűntek a bordák?! Nagyon hasonló felépítés az FSP Zen-hez – nekem nagyon takarosnak tűnik. A bordákon „szétaprózva” az alkatrészek. Jobboldalin 3, középsőn 4 (két felső az egyenirányítóhoz tartozik, ahogyan didyman írta a Chieftecek topicjában [link]?). Baloldalin 4 pár. Az alsó oldalon, a táp fala mellett is van egy fémlemez, amire a bal oldali csatlakozik.
    2. kép [link] – bemeneti oldal. Az alsó bordán látszik még egy dióda helye, az a 700 wattosban már be van építve [link]. A 600-asban 420 microF-os a kondi, a 700-asban 470 microF-os, de ez volt az összes eltérés, amit a két tép között találtam. A vezérlőchip Champion CH6800G.
    3. kép [link] – középső rész. Balra a készenléti táp - DM311 és BF33 felirattal; nem találtam az eredetét.
    4. kép [link] – kimeneti oldal. Két egymenetes tekercs, vagyis két külön szabályzó? Szerintetek melyik ágakhoz? A külön kis NYÁK-ot nem tudtam szabaddá tenni, így nem láttam rendesen a két chipet. A legjobb képem ami van róluk: [link]. Valaki felismeri őket. Feltételezem a védelmi áramkör a bal és a ventiszabályzó lehet a jobb. Mellettük a fő NYÁK-on van a ventilátor 2-tűs csatlakozója.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák