Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    válasz Allien #1711 üzenetére

    Akik rám válaszoltak: egy olcsó árkategóriás gépem van, aminek elég nagyképű volt a reklámja

    Kodak EasyShare C330-as, 4megapixeles 28.000 HUF.-os vacak, nem vártam tőle csodát, csak zavar, mikor valamit úgy reklámoznak, ami nem valós...

    felük van egy kis tekerő-gobja soksok funkcióval, azon között van egy makró, hogy az super e vagy sem, azt nem tudom, a zoomja elektromotoros és 3*os nagyításra hajlandó, a digitális az további hétszeresre, de ha van még értelmetlen dolog, akkor a digitális zoom az az.

    kicsit ütöttkopott már, táskában hordom suliba is, szóval karcos meg minden, az elsütőgombja már nem az igazi, és lévé olcsó digitális fényképezőről szó, eleve lassú volt, most még jobban, a letöltőkábel csatlakozója törött... hmm... ahhoz képest amiken keresztülment két év alatt, jól bírja :))

    szöcskét vagy valami álltalam beazonosítatlan bogarat nyáron nagyon jól meg tudtam vele örökíteni, majd mindjárt fel is nyomom azt a képet, ha meglelem, viszont mondom, ez a modellrepcsi sok fejfájást okozott, mire le tudtam fényképezni közelről, anélkül, hogy homályos lett volna...

    különböző trükkökkel elértem a 10cm-et is, de úgy, h kb 30cm-ről élesítettem rá, majd szép lassan, az élesítés gombot folyamatosan nyomva közelítettem, és kűözben nem hogy felkapcsoltam, ahnem egyre jobban eltakartam a fényforrást (lámpa) majd makró funkció alatt vakuztam, és érdekes hatás jelentkezett, szinte nappali fényben látszottak a színek, amiket én lámpafénynél szabad szemmel sem láttma, és a kép is éles maradt, de sztem ezt nem nevezhetném rendeltetés szerű használatnak XD

Új hozzászólás Aktív témák