Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bradley001

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem IPTV-m van + 5MB-es netem telefonnal. Azt leszámítva, hogy két év alatt 2x voltak kint routert javítani + 1x cserélni, meg ma 1 stb-t is cseréltek most már csak két gondom van a T-Home-al.

    1. Az 5 Mb-os net az miért csak 3Mb, ha két csatorna jön egyszerre. Az szerintem nem válasz, hogy csak 8Mb-et nyomnak ki összesen a vonalra, mivel ha a 15Mb-os netet kérem, akkor azt is tudják nálunk. Nem lenne "egyszerübb", ha nagyobb sávszélességet adnának ki és lekorlátoznák 5Mb + az IPTV-hez szükséges sávszélességre?

    2. Megrendeltem a 2. stb-t mert szükség lenne rá, de már eltelt 1 hónap és még semmi. Tegnap bejelentettem, hogy a jelenlegi 1db stb-m bemondta az unalmast, erre azt mondták cserélik. Megkértem őket, hogy akkor hozzák már ki a második dobozt is, ha már úgy is erre jönnek. Azt válaszolta az ügyintéző, hogy a telepítést másik csapat végzi. Ma kijött a szerelő, cserélte az stb-t, gondoltam rákérdezek nála is. Erre csak mosolygott, mivel volt nála az autóban stb, de nem adhatja oda, mert nincs neki kiadva, hogy szerelni kell. Viszont a papírján az volt, hogy 2 stb-m van.
    Kérdem én, egy ekkora kommunációs cégnél miért nincs belső kommunikáció? :F :Y

    Ui.: Ja, és bármilyen csomagváltásom volt, eddig mindíg ki kellett jönni egy szerelőnek, mert ez sosem jött össze nekik a központból. Vagy a net, vagy a tv, vagy a telefon, vagy minden megszünt. :((

  • bradley001

    csendes tag

    válasz Kolondrum #8277 üzenetére

    A HWG alatt a routerre gondolsz?
    Azzal nem lesz gond, mivel 4 port van rajta és eddig csak 3 van használva.

Új hozzászólás Aktív témák