Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • villamos

    őstag

    válasz bélanéni #14069 üzenetére

    Nekem egy régi Dialcom modemem volt. Azon akkor világított az ADSL led, ha aktív volt az ADSL kapcsolat. Ezen kívül volt még rajta egy Alert led is, amennyiben ez pirosan világított, abban az esetben nem "látta" a telefonközpontot. Amennyiben látja a modem a központot, a kapcsolatnak működnie kell.
    A hálózati kapcsolatokat az operációs rendszerben be kell állítani természetesen.
    Ha nem működik a megadott jelszavakkal hívd fel a hibabejelentőt, és panaszold el nekik, kérj új jelszót. Nekem az SMS -es módszer nem működött. Ha viszont egyszer emberhez jutsz, ne engedd neki, hogy automatához kapcsoljon! Kérjél tőle egy jelszót, még akkor is, ha arra hivatkozik, (ök sem látják a jelszavadat, de egy újat létre tudnak hozni) hogy valami 200 Ft -ot kell fizetned érte.
    A kilenc jegyű ügyfél azonosítódra, és a hozzá tartozó jelszóra szükséged lesz, ezek a szerződésben fel vannak tüntetve.

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Új hozzászólás Aktív témák