Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz pigster #98419 üzenetére

    1, Szerintem alvállalkozója válogatja, hogy mit csinálnak, ők nem a "Telekom emberei", "csak" alvállalkozók. Szerintem illő lenne nekik összekötni. Remélem nincsenek benne szűk hajlítások, mivel az optikai szálat sokkal nagyobb ívben lehet hajlítani, mint egy réz érpárt mondjuk.

    2, WLAN megy a routeredbe? Vagy wifin adod a netet a "modemből" a saját routerednek? Vagy mást szerettél volna írni?
    PPPoE Passthrough esetén a saját routered fel tudja építeni a kapcsolatot az ONT helyett, az ONT-ra max az IPTV-s STB-okat érdemes kötni direktbe. Passthrough esetén az ONT net szempontjából szinte egy modem lesz Szóval használhatod a hálózatodat ugyanúgy, viszont, ha lesz IPTV-d is, akkor IGMP-s eszközök nem ártanának, mivel lehet a folyamatos IPTV stream leöli (forgalomban) a mögé kötött wifi AP-t, második routert és összeomlanak.

    3, 2-ben válaszoltam erre is, megoldható, de, ha nem IGMP-s eszközök vannak, akkor a WIFI lehalás mellett, megáll, akad majd a TV adás.

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák