Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    nagyúr

    válasz tope #77632 üzenetére

    Akartam írni neked, hogy a Powerline egyszeri megvételi díjas fizetésű, de valahogy elmaradt. Akkor az is kiderült, hogy 1 pár (?) Powerline adapter 11.000 Ft a Telekomnál. Márkát tudsz esetleg? DT-nél vannak saját Speedport márkájú eszközeik, a MT milyet ad?

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

  • tope

    addikt

    válasz tope #77632 üzenetére

    Na úgy néz ki ez a Powerline-os cucc nem akródzik működni, szakadozik a kép, hang.
    Beszéltem már az atayúristennel is, a konklúzió:
    Építsem ki a szerelővel kivülről a kábelt, ami kb 7.000 Ft lesz, majd reklamáljam meg az eszközt, hogy nem jó (nekem), és az alapján visszatérítik az árát.
    Ez azért idő, macera, nem hiszem hogy nekem kéne reklamálni 1 egyértelmű dolgot (már ha ki kell emiatt építeni és annak költségei vannak, a másik eszköz meg amit meg kellett vennem nem is kell), anyagilag én járok jobban, mert kb 4.000 Ft amivel több az eszköz, mint amennyiért most kiépítenék.

    Ki mit javasol, hogy inkább építsem ki én saját költségemen (meg tudom oldani, kb 35 m kábel kell, meg rögzítéshez eszköz), és eladom az eszközt, mert nekem nem kell (fogalmam sincs mennyit ér 2 hónaposan, de anyagilag jobban járnék), vagy szerelő jöjjön csinálja meg, reklamáljam... és várjak, vagy más megoldás is van ?

    Köszönöm a segítséget, ötleteket!

    UI: Nem tudom egyébként, hogy van 1 műszaki bajom, amiért fizettem, erre fizessek megint a válasz és jó lesz, én értem hogy kiszállási díj, meg ..., de ez nem az én problémám, fizetek 1 szolgáltatást, ami nem működik, józan ésszel ez garanciális javítás, ami ingyenes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák