Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldMike

    őstag

    válasz #41133696 #67775 üzenetére

    Mi négy napja este felvételt néztünk, és amikor a végén visszakapcsoltam a tévéadásra, akkor nagy feketeség fogadott. A menü működött, de tévézni nem lehetett. A Telekom biblia szerint megcsináltam a teljes sorrendi újraindítást, ez rendbe hozta. Csak az a baj hogy kb. 6-7 perc kell ahhoz, hogy a HGW annyira felépüljön, hogy az STB-ket is el lehessen indítani.

    Szerintem akkor jöhetett a frissítés, korábban is volt már hogy az STB frissítéstől meghalt az IPTV. Az internetnek és a telefonnak ilyenkor semmi baja sincs. Fogalmam sincs hogy ez valamilyen központi hiba-e, vagy a HGW hardvere-szoftvere nem jó. Egyszer a 1412-őn azt mondták, hogy a frissítés miatt megszakad a központ és a HGW közötti IPTV kapcsolat, és magától nem áll helyre. Ez eléggé béna dolognak tűnik.

    Többeknek

    Amennyiben lesz frissítés a cisco ISB6030MT-A STB-re, akkor én is le tudom ellenőrizni hogy halkabbá válik-e.

    Egyébként a Térhangzás beállítás eléggé érdekes dolog. Egyrészt én nem tapasztaltam több térbeliséget, mint a Sztereónál, viszont a hangzás sokkal dinamikusabb. Másrészt a HD csatornák nagy részénél a Térhangzás esetén az STB hangerő szabályozása gyakorlatilag hatástalan. Az 1-es fokozaton ugyanolyan erősen szól, mint a 25-ön.

    42LM660S

Új hozzászólás Aktív témák