Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barthezz2

    MODERÁTOR

    válasz dio68 #3682 üzenetére

    Nyugottan vehetsz fel vele, én egy PC-re óhajtom majd az egyiket, pont ilyen célokból :K
    Az árbócrudas szerelésnél ha jól tudom fizetni kell, illetve ha ha már megvan e helyén a rud amire rakatni akarod akkor sztem nincs gond!
    Ha jól tudom HDMI mindegyiken van. Hogy milyen szögben áll arról még gőzöm sincs :DDD

    Amugy BUÉK mindenkinek!!

    Everybody lies.

  • petne

    őstag

    válasz dio68 #3682 üzenetére

    Mindkét beltéri azt tudja, amire tervezték vagyis a T csatornáit fogja, azt maradéktalanul teljesíti is. Mindkettőn van hdmi kimenet.
    Nincs a műsor felvételének semmi akadálya tudomásom szerint, bár bevallom nem próbáltam még.

    Az alapszerelés ingyenes, ami a következőket tartalmazza:

    A DVB-S szolgáltatás igénybevételéhez szükséges fejegység és antenna (tükör)felszerelése a műholdas vételt biztosító függőleges falfelületre, az erkélykorlát ízszintes vagy függőleges fém elemére vagy az előfizető meglévő statikailag megfelelő antennatartó szerelvényére történik.
    Az alapszerelés tartalmazza az előfizető által megrendelt set top box összekötését a vevőfejjel, maximum 30 m kábelhosszig, valamint a set top box üzembe helyezését.

    Alapszerelésen felüli telepítés
    - Lapos tetőtartó szerelés 26 400 Ft
    - Tartószerelés tetőre, vagy talajra 19 800 Ft
    - Kábelszerelés 30m felett 10 méterenként 1 320 Ft.

    Az alapszerelésen kívüli egyéb (pl: az előfizető külön igénye szerinti) eszközök költsége és munkadíja az előfizetőt terheli, ezért a szolgáltató kiegészítő telepítési díjat kérhet.
    Amennyiben az előfizető nem vállalja a többletköltségek viselését, a szolgáltató nem köteles az előfizetői szerződés megkötésére.
    Az igénybevett beltéri egységek (set top box és dekódoló kártya) számától függően a telepítési díjak különbözőek. Az előfizető kérésének megfelelően - műszaki bevizsgálást követően - meglévő kültéri szett felhasználható.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák