Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabelmania27

    Topikgazda

    válasz poli27 #27762 üzenetére

    De jó, hogy linkelted ezt, írják hogy lehetséges lesz pl pc-n is nézni az adásokat, helyesbítem az elősző hsz egyik mondatát, remélem előbb utóbb lehetőség lesz pc-n és egyéb eszközökön is iptvzni.
    Analóg tévénél pl itt csak pár adás jön sztereóba, tv2 rtl klub nicam, viasat3,fem3,axn sztereó, többi sajnos mono, iptv-nél nincs ilyen probléma.
    1-2 évre tippelek én is, Diginél 50körüli analóg adás van, mellette van több dtv, szerintem fogják még hagyni egy ideig, mert anno UPC-től sokan azért váltottak Digire mert több analóg adás volt, UPC-nél sok helyen analóg bronze a max, Invitelnél ahol van d3, nem listázza ki az analóg tv csomagokat, több helyen van dtv, mint Fibernetes időben, UPC-nél már van médiacard, kevesebb az analóg adás mint pár éve, még mindig több az analóg mint a dtv előfizető, de folyamatosan növekszik a dtv előfizetők száma, PR Telekomnál ha jól nézem van olyan település ahol csak analóg tv van, van ahol analóg tv net és telefon nincs, Tarrnál több analóg adás van mint pár éve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák