Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • villamos

    őstag

    válasz bul07 #16847 üzenetére

    Levelezőprogrammal lehet, mint pl az Outlook, vagy a Thunderbird... A postafiókok beállításhoz szükséges adatok (jelszavak, szerver cím) elvileg a szerződésben benne vannak...

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

  • villamos

    őstag

    válasz bul07 #16847 üzenetére

    Utánanéztem. Az emaileket ezen a címen is meg tudod nézni:
    http://webmail.t-online.hu
    Itt az email címeddel, és a hozzá tartozó jelszóval be tudsz lépni.
    Ha ezt a jelszót elfelejtetted, akkor be kell lépned a MyThome -ra, ide az MT ügyfél-azonosítóddal, és egy hozzá tartozó 5 számjegyű jelszóval tudsz belépni (ha ezt sem tudod, akkor viszont nem tudom, hogy mi a teendő, mert én tudom ezt a jelszavam, de gondolom, hogy a 1412 -n tudnak adni másikat). Ezek elméletileg benne vannak a szerződésben is. Ha sikerült belépni, ott találsz egy Szolgáltatásaim menüpontot. Erre rá kell menni, és azon belül meg fogod találni az Internet előfizetésedet. Beállítások gombra kattints, és az Internet előfizetés testreszabása oldalra jutsz. Fel lesznek sorolva az email fiókjaid, itt a Beállítások, majd utána a Módosítom gomb lenyomásával jutsz a jelszó változtató ablakhoz. Az új jelszó minimum 6, maximum 10 karakteres lehet, csak ékezet nélküli kis- és nagybetűket, valamint számokat tartalmazhat. Módosítom gombot nyomva, azonnal aktív az új jelszavad.

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Új hozzászólás Aktív témák