Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz kigyi_23 #153881 üzenetére

    Az bizony eszközhiba, nekem is volt anno sok sok ilyen problémám kábelneten, 2012-ben villám másodlagos hatása miatt megpusztult a jó kis cisco hgw, a technicolor tc7200-as eszközből volt, hoztak egyet, mondom az ide nem lesz jó, minimum cisco ep3925 kellett volna, hát az nincs, csak üzleti előfizetőknek... Nekem meg mondom ezzel rendes net nem lesz...
    Rádugta, 10 másodpercenként 3-4 ping hiba, nem érkezett válasz. Rádug egy másikat, ment 5 percig, de mondtam, adok neki pár napot, és tuti cserés lesz. Elmegy, 10 perc múlva hívom, lehet hozni a ciscot, megint ping hiba. Másnap kihoztak egy ciscot, összedugta, nulla hiba, de évente előjött a nyűg, aztán kiderült, hogy az alsó meg a felső frekint kezdő eszközöket szépen szegmentálni kellett volna, de nem foglalkoztak vele, és elment rossz irányba a dolog, már volt, hogy kétnaponta adtam le hibajegyet, hívott a szerelő, mondtam állísa figyelésre az eszközt, nézze meg, mi történik, a hálózattal lesz gond. Majd elkezdte lekapcsolgatni az erősítőket a környéken, egyszer csak megszűnt a ping probléma, kiderült, hogy pár házzal arrébb valakinek valami olyan cucc volt a modemre dugva, ami bezavart, azt megcsinálták, utána lett jó, és ment 7-8 évig, aztán elköltöztem... De közben a sztori megevett 20 szerelőt, akikből 19-nek lövése se volt, mit kellene csinálni. Mindig jöttek a padláson nézegetni, csillapító csere, koax vég csere, már mondtam, fel se menjenek, az előző páros 3 napja volt fent.
    Szóval nálad is sokminden lehet, ha a hálózat lenne, a hgw minimum fél percig újraindulna, ha nem ez történik, még megpróbálnám másik kábellel, másik hasonló paraméterű tápegységgel, mert ez így nem oké..

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák