Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • patrikcoc

    aktív tag

    válasz zst #148236 üzenetére

    Nálam csak a 3 androidos box volt az 5670v2-n (+ASUS router 2,5G-n), de így is napi 1x újraindult.

  • Obyboy

    addikt

    válasz zst #148236 üzenetére

    Nálunk az ONT-ra nem csatlakozott wifi-n semmi. Kábelen pedig az Android box és a KAON mesh eszközök és erre wifin minden, így is elkezdett restartolni. Csak tegnap legalább 5x restartolt. Ma cserélte a szerelő Technicolorra.

    "Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

  • Constantin79

    csendes tag

    válasz zst #148236 üzenetére

    Hi, Skacok. Imádom ezt az oldalt. Úgy ahogy van az egészet! :C :R Ezért jó olvasgatni, ahogy idő engedi, család/gyerkőcök mellett néha feljönni fórumozni, olvasgatni.... Igen van nekem is (Xiaomi s10 mobil) és persze a gondok is maradtak az sg 5670-el továbbra is. Beszéltem én is épp most 1-2 órája a Telekom 1414 Ügyfélszolgálattal (itthon szabizok hét közepén így 1-1 napot már nem bírtam cérnával a szakadozgatásokat játék közbe főképp.....) Jó válaszokat adtam Vanda kérdéseire hogy az itthoni internettel van a gondom, kapcoslt egy technikus illetőt DE nem tudtam vele megbeszélni azt (közbe bizniszeltem egy régebbi eszközt Sagmcom 5655 ami ugye a lapos kivitelű) hogy annál sajnos pechemre az Adressing Type: STATIC módban van (gondolom ahol használták előttem saját router volt utána csatlakoztatva és ami még tetőzi ezt a problémát nálam hogy át sem engedi állítani mert inaktív a lehetőség. Erre esetleg tudna valaki egyedi megoldást? Vagy csak a szolgáltató tudná megcsinálni: amit ugyan mondtam az ügyintézőnek is hogy itt Alsónémedin 2016-ba kiépített Telekom Optikai hálózata megváltoztatta az életem, de sajnos nem tudom ezt elmondani a modem csere után....és elutasított hogy sajnos erre nincsen lehetőség: mondtam neki: át csatlakoztatom az optikai vezetéket az 5655-be és állítsa be nekem vissza router módba a bridge módból.... Az Adressing Type: IPCP kell lennie. Nem világít nálam a PON led így nem tudok becsatlakozni a hálózatba.... Más fejlemény is van: tesóm aki a sokkal jobb feltöltési sebesség miatt csak a Telekomtól internetet rendelt és szüleinkkel lakik azutca elején, ugyanezt asagem 5670-t kapta de a szerelő aki kijött levágta a fekeze optikai szálról a dugót mondván hogy van valami zselé a szál végén ami elöregszik idővel vagy mi a túró, és az miatt is lehetnek gondok, - lehetséges ez szerintetek? Ki hallott már üvegszál végén külön anyagról? Meg elöregszik? :F Nem is értem... Épp az van hogy annak full tisztának kell lenni mert a vége az ONT-ba egy kics "csőbe" illeszkedik be csatlakozásnál hogy a 2 üvegszál a lehető legtökéletesebben illeszkedjen - gondolom...tehát nem szabadna lenni a végén semmi szennyeződésnek......

    [ Szerkesztve ]

    Élni és élni hagyni.

  • knor82

    csendes tag

    válasz zst #148236 üzenetére

    ÓÓÓ, igen! Van egy Mi Desk Lamp 1s-em. Ez okozta volna?! Több hónapnyi szívás után végre bejelentettem hibára, hogy az 5670v2 állandóan lecsatlakoztat minden eszközt (legyen az kábellel vagy wifin csatlakoztatva) és 5-10mp-ig nincs hálózat/net. Először visszaírtak, hogy látják a hibát, újrakonfigurálták az eszközt. De nem oldódott meg. Visszaírtam, hogy sajnos nem lett változás. Két nappal később (mai napon) jött szerelő, és cserélte az eszközt egy Technicolor FGA2235-re. Kinézetre jobban is tetszik ez a router, bár a fő az természetesen, hogy jól működik-e. Remélem beválik.

Új hozzászólás Aktív témák