Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 206 cc

    senior tag

    válasz snyper990 #132126 üzenetére

    Szia!
    Itt próbáltam a keresőt,de biztosan rossz szavakat használtam, mert nem dobott semmi használhatót. Bocsáss meg,hogy nem tudok ennyire angolul,hogy a kilistázott angol találatokban mindent megértsek főleg,hogy magyarul sem értek mindent ebben a “műfajban”!

    Az már csak hab a tortán, hogy -Próbál valamit és majd valami történik! - segítséget kapok.
    Mi lenne,ha le lenne írva pl. Szóról szóra az összefoglalóban az a pár mozzanat?
    1. Az ont-ban használd valamelyik lan portot ,de használhatod a 2,5GB portot is vagy csak pl az 1-es lan porton működik.
    2 .A külsö routert AP-ként állítsd be.
    3. A külső routerben ugyan azon néven jelöld pl.a 2,4GHz és 5GHz csatornát és ugyan azok legyenek pl a jelszavk így az eszközök automatikusan csatlakoznak a jobb wifi erősségű adóhoz.
    stb.stb……Én ezt gondolom segítő leírásnak nem azt hogy próbálkozz és valami lesz. (ha én is így oktatnám a betanuló mukásokat nagy sebességű beültetőgépekre lenne pár milliós kár😩)
    Na mindegy is ,majd keresgélek akkor!

    206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

Új hozzászólás Aktív témák