Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz #46824192 #131112 üzenetére

    Nekem régen volt, beállítva. De itt 1-4-15-30-50-es net volt (utána lett a 1gbit). Aztán volt, olyan is amikor nem... És volt olyan is, amikor ha ment a letöltés torrent, akkor nem ment a weboldal, így pont annyival lőttem be kisebbre, mint amennyivel kell...

    Szerintem, ha van vkinek vmi gondja, előbb utóbb megoldja, így vagy úgy. Egyébként telekom eszközében, meg már időzítő is van mikor legyen kikapcsolva xyz-nél a net/wifi. Nem poénból rakták bele ezeket, nem kell ehhez egy műszaki végzettség...

    "Most hogy már az itthoni torrentezésből és a minden is felhőbe akarok menteniből kinőttem és 150/5 van"
    Örülünk neki, de másnak nem feltétlenül játék miatt kell a net vagy az up. 150/5 Visszalépés lenne 100(vájóban 45-50) / 18-20 up mellett.

    "mert ugyanúgy megy minden felhasználónak minden. "
    ezek szerint a te igényeidnek ennyi elég - vagy ennél kevesebb is.

    (#131114) djalmasi
    Igen, de Sanyi bácsinak, Irénke néninek, van - jó esetben gyereke, unokája, szomszédja, aki elmondja, miért nem kell neki 1000-es. (amúgy én fiatalokat is ismerek, akik le se... jó nekik a kisebb is - vagy a legkisebb...)

    Amúgy ezek a kopogtatások is, biztos lakótömbökben vannak, mert életbe nem láttam üzletkötőt, telekomtól, sem mástól. Max telefonon hívtak, fel, régebben, ha közelgett a hűség lejárta...

    Amúgy telekom/üzletkötői oldalról, én értem miért kell a 2000-ast ajánlani, és nem a legkisebbet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák