Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Most épp az eső esik nálunk. Tegnap befejeztük a lépcsőt. Jó hangulatú pár órás munka volt. Elhozta a srác a frissen szerzett AEG körfűrészét amit ki is próbáltunk. Szuper kis gép. Mivel tavaly 4db. kisebb nagyobb körfűrészt vettem ezért nem hagytam hogy olyan mély nyomot hagyjon ami arra késztetne hogy vegyek egyet. Amúgy nagyon szuper kis gép és rettentő profi. Jó anyagokból készült és precíz munkavégzésre alkalmas. A láncfűrész olajzóját többé kevésbé meg tudtam csinálni. Nem köpi az olajat de nem is szorul rá a vezetősínre a lánc. Remélem kitart addig amíg nem érkezik meg a cserealkatrész.
    Reggel munka előtt felcipeltem gyermekeim gépét. Gyorsba elmondtam hogy mit végeztem és már jöttem is. Meg se köszönte mami, vagy csak olyan halkan amit nem hallhattam meg. Ennyi...
    Cuncikának megvolt az első úszóórája. Imádta! Igazi kiskacsa volt. Állítólag alig akart kijönni a medencéből. Örülök neki hogy bejövős az úszás.
    Sajnos az ablakbeépítést nem tudtam letárgyalni. Majd ma telefonon megpróbálom.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák