Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz bexinho23 #16789 üzenetére

    Jó, de a szóban forgó hozzászólásodban olyan kérdéseket teszel fel amit még a vásárlás előtt kellene: bolt megbízhatósága/hozzáállása, áthidalási idők, akkucsomag. De mind1 is mert már úton van és mivel a maximum fogyasztást vetted figyelembe szinte biztos hogy nem lesz gondod.

    A gond az hogy nekem régen 1000/600wattos UPS jött 2x7Ah akkuval a tied 50%-al nagyobb és csak 2x9Ah akku van benne. Fog menni de ne lepődj meg ha az áthidalási idők nem hozzák a gyártói időket. Az erősítőt meg majdnem mind1 hova tekered mert a jelforrás is tud mókás dolgokat. Nekem bár mostanság nem csinálja de féléve rendszeresen beszart a hangkártya és néha menet közben úgy felvágta a hangot hogy még 100méterre is hallod.

    Sztem jó UPS-t vettél, a boltot meg le kell szarni ha a cucc jól megy. Aztán ha kimegy az akku belőle és van bátorságod, kivezetném 2x12Ah akkura ha több akkuidőt szeretnél esetleg 2x18Ah.

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

  • Totherik91

    csendes újonc

    válasz bexinho23 #16789 üzenetére

    A PCX-et csak ajánlani tudom, korrektek és rugalmasak már rendelésnél is és garanciánál is. Egyszer két nappal rendelés után derült ki hogy az egyik termékből eggyel nagyobbra van szükségem, írtam nekik, de a csomagot már feladták. Még aznap feladták a helyes terméket is postán (árkülönbség nem volt, csak a nagyobb terhelhetőségű monitortartó konzolnak kevesebb volt a szabadsági foka), és megkértek hogy ha lehet akkor önköltségen küldjem vissza nekik a másikat bontatlanul. Mivel az én hibám volt így ez szerintem teljesen korrekt megoldás :)
    A garanciával meg gyorsak, nem kekeckednek, csak legyen hiánytalan a csomag (távirányító, tápkábel, stb), legyen világos hogy nem földhözvágtad a terméket hanem tényleg magától romlott el és legyen meg a garancialevél (azt hiszem ez már elektronikus).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák