Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz bexinho23 #16778 üzenetére

    Üdv, remélhetőleg elég lesz. Az erősítő nem fog felvenni annyi áramot és a PS sem ezek peak értékek remélhetőleg megáll ez az egés hóbelebanc 700W alatt.

    Nem ismerem a PC Land-et, de ha már megrendelted akkor már csak az imádkozás van hátra :DDD
    Talán - szállítással együtt - 1k-val lett volna máshol olcsóbb.

    A leállításra nem sok időd lesz de egyértelmű, hogy az erősítővel érdemes kezdeni után lődd le a PS-t majd a tévét - gondolom a PS-ből való kilépéshez kell a tévé kijelző ha nem kell akkor ahogy írtad előbb a tévét és végül a PS-t.

    Az akkucserét nem tudom de akár a CyberPower cégnek is írhatsz, hogy írják meg ha cserére lesz szükség milyen akku kell bele, széles vagy keskeny sarus, mekkora méretű - bár ezek szabványosak de azért jobb nem meglepődni gondolom ahogy írtad 2db 7-9Ah-ás akku kell bele. Esetleg egy UPS akkuk árulásával foglalkozó szakboltnak is írhatsz, de remélhetőleg odébb van az még 3-5 évet bírniuk kellene.
    NEm tudom ezt az akkut honnan nézted de ennél szerintem jobbant is lehet venni, plusz mint ha ez nem UPS hanem autó akku lenne, autó akkut nem szabad UPS-be tenni.
    A gyári akkuról elég kevés információ található mint ha titkolnák, hogy hány Ah-ás stb. midnegy ha már csere érett akkor kiveszed és megnézed mi van ráírva.

    Az a lényeg, hogy feszvédős elosztó a fali konnektor és bármi között legyen ezzel gyakorlatilag mindent is véd akár a UPS-t akár a UPS-re kötött eszközöket.

  • Stanley-B.

    őstag

    válasz bexinho23 #16778 üzenetére

    én nem ajánlanám.
    Az én elromlott és megjavított CyberPower CP1500-am onnan van, amiről itt írtam és itt: [link]
    az még oké törvényileg talán, hogy a javítás 2 hónapba telt, de:
    - a szervizes munkáról nem kaptam semmilyen papírt, se semmit arról ami bizonyítaná, hogy javítva volt egyáltalán
    - ebből következően a garancia nem hosszabbodott meg a 2 hónappal, mikor rákérdeztem erre, nem érkezett reakció sosem (2x is írtam pedig)
    - 10 kiló feletti eszköznél állják a visszapostázás díját. Én feladtam saját költségen, de úgy már nem térítették meg, csak ha szólsz előre. Javítás után a visszaszállítás díját sem fizetik

    Ha teheted vedd máshonnan mert a garanciáztatás nagyon nyögvenyelős.

    [ Szerkesztve ]

  • válasz bexinho23 #16778 üzenetére

    Legközelebb előbb informálódj, aztán rendelj.

    Ha az erősítőd 300wattott vesz fel majd szólj mert látni akarom a szomszédok reakcióit :D

    Egyszer megmértem az enyémet (210W), igaz konnektoros fogyasztásmérővel de kb. 50-60wattnál feladtam, mert az már qrva hangos volt. A konzolt nem ismerem hogy lehet gyorsan kis fogyasztásúvá tenni, PC-n nekem az az eljárás hogy ha éppen játszok azonnal kilépek és rögtön negyede lesz a fogyasztás és várok egy kicsit hátha visszajön a villany.

    Ha az UPS 2x12V 9Ah kiépítésű, úgy 600watton ~5perc futásidő lehet, de akkor teljesen lemerítetted.

    [ Szerkesztve ]

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák