Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Szeke

    senior tag

    Nem értem mi a baj a petárdával. Lehet értelmesen is petárdázni, nem csak bunkó módon. Most akkor akinek autója van és bunkó módon előz, akkor tiltsuk ki az autókat az utakról? Nem, hanem a taplót kell megbüntetni. Ennyi.
    És ha már az EU-ba tartunk, tudnotok kell, hogy ott is legális ilyenkor szilveszterkor a petárdák és tüzijátékok vétele és felhasználása. Legalábbis Finnországban biztosan. Szóval nem a petárda ellen kell lenni, hanem a helytelenül használók ellen :(
    UI: én sem szeretem és nem is használom a petárdát, de nem vagyok ellene. Egy nyamvadt napot ki lehet birni.

    [Szerkesztve]

    A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

  • Szeke

    senior tag

    válasz Szeke #46 üzenetére

    Ja még hozzáfűznivaló: tiltsuk be a karácsonyfákat és a gyertyákat mert minden karácsonykor leég legalább egy karácsonyfa. És tiltsunk be minden kést, mert van, hogy leszúrnak vele embert. És tiltsunk be mindent amivel ártani lehet. A tiltás nyilvánvalóan nem lehet megoldás. Ez az enyhítés mindenféleképpen eredmény, még ha csak jogharmonizáció is. Ami legális, az lehet, hogy már nem is annyira szórakoztató a gyerekeknek....

    A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

Aktív témák