Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    jó hírek:)
    Hétfőn kötik az albiba a netet. Ma behívtak állásinterjúra a pink frizbis céghez.
    Nagyon jó meló lenne, legalábbis ránézésre, remélem összejön.
    Közben kicsit gyúrok a kérdésekre is, mert szeretnék végre már egy jó munkát!!!

    Jut eszembe Mancs Banderas hálaégnek hazadugta édes pofáját.
    Mostanában már másodjára kélt lába, (avagy kelt ő ábra és elsomfordált nagy ijedtséget okozva a ő ki és nagy gazdájának) így nagy öröm volt öt újra viszontlátni.

    Mint már írtam, ismét munkanélküli lettem, na ja végre nekem is kell valamiben pofáraesés.(ahogyan egy ismerősöm mondta vala)
    Eddig mindig bejött amit akartam, szinte mindig összejött minden amit elterveztem. Kell az embernek a pofáraesés.
    Kell az embernek a pofáraesés?!:Y
    Talán igen, bár sokszor elég fájdalmas tud lenni.

    Nem olyan rég volt egy aláírásom. A boldogságról szólt. Én baromira szeretnék boldog lenni.
    De lehet hogy közben elszaladok a boldogság mellett, észre sem veszem ebben a rohanó világban.

    Na ja be kell hogy valljam, igen volt olyan , hogy pl. arra gondoltam, mi lenne , ha fpognám magam és kimennék külföldre.Csak úgy.Persze nem céltalanul, ugyebár valamit enni is kell.tehát dolgoznék.
    Szóval elgondolkodtam, mi lenne ha kilépnék jelenlegi szerepemből, és szép szóval élve eltűnnék.
    Itthagynám a párom, a családom, mindenem.
    Na ja csak gondolkoztam ám tovább is.Hogy miket vinnék magammal. Pl. a gépem, fényképezőt, ezt azt, személyes dolgokat, amik fontosak. Csakhogy így el tudnék indulni?
    Miért akarok elindulni egyáltalán?!
    Itt van a csodálatos párom, akit nagyon mélyen szeretek, és ragaszkodom hozzá , ráadásul mostanában egyre másra olyan dolgokat csinál, hogy nagyon közel kerültünk egymáshoz.
    És mégis.
    Itt van pl. az hogy szeretném már ha bekötnéka fejem.
    Csak aztán...végülis..Tényleg szeretném? Tényleg vele akarom leélni az életem?
    Igen egyik pillanatban azt mondom igen. Aztán meg azt hogy nem.
    De miért?
    Miért bizonytalan az ember magában, az érzéseiben?

    Mit nem adnék azért ha tényleg tudnám mit akarok, mit nem akarok...

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák