Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    Utálok doksikat olvasgatni.Annyira szeretnék már ténylegesen dolgozni!
    De nem.. Pannonál is ez volt.1.5 évig voltam ott, ebből 3 hónapot mondanék kemény munkának. Utálom a láblógatást.
    Na de vegyük az élet napos oldalát, nézzünk előre.
    Gondolkozzunk!

    Tényleg ez az életünk értelme?
    LEhet tényleg jobban jár az ember egy olyan munkával , ahola belét is kihajtja, smemi pénzért?
    Tényleg kellenek neünk siklóernyők, pizzák, nagy utazások, feltünési viszketegség?
    Tényleg mik az értékek?
    Büszke lehetek magamra, ha sikerült összehoznom, egy családot, kocsit , gyereket stb?(nem mintha mindez meglenne nekem)
    Boldogok vagyunk mi valójában?
    Mindenki üljön le és gondolkozzon el ezen egy kicsit, és mondja azt őszintén, hogy...
    Azt mond mindenki amit akar.

    Tegnap láttam egy hajléktalant, az őrsön, fiatal volt, talán 35 éves max.
    Mentősök vették körül, a fejét kötözték be , a lépcső alján vértócsa.Persze mindenki emgnézte , szörnyülködött egyet, és ment tovább.
    Fura egy világ...
    Aztán párom este erősen köhögött, ezért elugrottunk a tescoba mézért, teáért, citromléért. A buszon bekészültem...Valami flashbackféleség volt, fullra ugrottak be régi dolgok.
    pl. 45ösön megyünk és csivitelneka csajok.Jaja egyszerre 5 csaj-párocska csivitelgetett jobbra-balra, ilyen női kacajokkal...Pfúúúúúúj.Útálom ez ilyet.
    Sosem voltam bene az ilyen csivitelős beszélgetésekben. Igen, a nagy többségük pasitéma, műköröm és hasonló színvonalú... Igazándiból nem nézem le őket, csiviteljenek, de tőlem tisztes távolságban. Aztán tücsökcirip az őrsön, sötétedés--->>> Pilisborosjenő (flashback). Annyira jó elbújni az emberek elől, annyira jó lenne nem hajtani ilyen ránktukmált dolgokra.
    Azt hiszem megint tököm teli a világgal:(


    [Szerkesztve]

    Még az lemaradt:
    Én nagyon észreveszem magamon, hog y az internet egy véfőfal, ami mögül tök mást mutatok magamból , mint személyes beszélgetéskor.Vajon melyik az igazi énem???

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák