Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szebe

    őstag

    válasz sch_a #31180 üzenetére

    Akkor nézzük másik szemszögből:
    Megelőzi a nagy sort balról, mondjuk rá hogy tahó, oké. ÉS? Téged ez miért zavar? Beengedsz egy autót, na bumm, a két perc araszoláshoz hozzájön még 10 másodperc. Ha te nem engeded be, majd a mögötted jövő megteszi. Jól kibasztál vele.
    Nem megállni, és vörös szőnyeget kell teríteni elé. Amikor elindul a sor, kicsit lazább helyet hagysz az előtted haladótól, és kész.
    Én is előremegyek (Fabiaval) mindig, mert tudom hogy beengednek. Aki meg ökölbe szorult seggel védi a pozícióját, azon meg mosolygok egyet és max besorolok mögé :)
    A kamionos, aki beáll középre, és blokkolja mindkét sávot, semmivel sem jobb pl.

    Ugyanolyan önkéntes rendőrködésnek érzem, mint amikor a (szabálytalan) gyorshajtó autóst nem engedik el a pályán, "mer' villog meg belejön a seggembe a paraszt". Aztán csodálkozik ha eldurran az agya, és belöki az árokba. Elengeded, hadd menjen. Nem kell a fölösleges idegeskedés.

    [ Szerkesztve ]

    "ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

Új hozzászólás Aktív témák