Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rhino666

    őstag

    válasz zeg #32924 üzenetére

    Egy új autókkal foglalkozó autószalon és egyben műszaki szerviz tulajdonosától vettem, akinek két mániája volt, a gyári (Volvo) alkatrész (még a csomagtartó csúszásgátlója is gyári, és szinte új!) és mindent kicserélni ami egy kicsit is kotyog-zörög-kattog (részletes listát kaptam hogy mik lettek kicserélve benne az utóbbi egy évben, köztük teljes vezérlés cserével, a beszerzési ár végösszege nyaldossa az 1M-t). Engem az is meggyőzött, hogy napi szinten használta, pedig bármelyik legújabb Suzukival mehetett volna, ott sorakoznak a szalonja előtt. Szerintem nem indult volna el az ország másik végébe vele, ha nem bízott volna meg benne. Elöl néhány szezonos Continental, hátul szintén néhány szezonos Goodyear gumik, szóval gyanús hogy tényleg a minőségre ment.

    Nekem meg már vagy 8 éve meg van a jogsim (lassan újítani kell) és most először van lehetőségem ténylegesen vezetni, szóval gondolhatod mennyire óvatosan megyek (ma délelőtt is vagy 2-3 percet álltam az Algyői út egyik sarkán mert nem volt olyan balra rákanyarodási lehetőség amit biztosnak éreztem). Na meg 25 évesen azért már rég kinőttem a vagizásból, nekem ez a jármű mostantól az egyetlen mozgási lehetőség (havi 7k lenne a buszbérlet, ez az összeg megy bele a tankba, gyalog messze van a munkahely, biciklim meg nincs is), CASCO sincs, szóval óvom még a széltől is ahelyett hogy ezen élném ki a libidóm, mint a friss jogsisok apuci kocsijával a rakparton...

    (#32923) lugosi: Van ilyen oldal, meg is néztem, 6,5M körül volt ennek az új ára 10 éve.

    [ Szerkesztve ]

    Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

Új hozzászólás Aktív témák