Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #42007296

    törölt tag

    válasz 5-ös kezelő #179204 üzenetére

    Köszönöm :)
    Én is dátum nélkülit szerettem volna, de ezzel a számlappal nem találtam olyat. A 100819-est én is nézegettem, az is szuper nagyon és a 420306-os sem rossz, nekem ezzel a számlappal van meg a 431306 amit szintén szeretek, de ugyanezek a betegségei.
    Egyébként én imádom a kézzel húzós órákat, nem is ragaszkodnék az automatához, de ez legalább acél tokozású.
    Ennyi pénzért tényleg azt mondom, hogy megérte !..pláne, hogy ez már ennyiért valóban vízálló.

    futizoli : Köszönöm :)
    Azt hittem csak én fogtam ki ezt a selejtes szíjat...mikor összepattintottam a zárat, szinte azonnal szétnyílt...még a biztonsági csatot sem tudtam ráhajtani :D
    Csak a japán órákéval tudtam összehasonlítani a koronazárat...azokhoz képest gondoltam. (150-es tokozás)
    Hallottam már félfüllel ezt, de ilyen pontosan nem tudtam és azt gondoltam, hogy nem is egészséges ez az oda-vissza tekergetés. - közben megnéztem és tényleg írja a papírja ezt :D -
    Van még 3 típus amit vadászok, de szinte beszerezhetetlen vagy horror áron van.

    Köszönöm a tippeket :)

Új hozzászólás Aktív témák