Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    válasz tagh #134996 üzenetére

    Hello.

    41mm-es coltok (iitthon számolj 10-20%-kal kevesebbel jellemzően, ha épp van eladó).

    Superocean Professional Nekem spec. ez bejön.

    Omega SMP-k 2100 EUR-ig, Van köztük kard mutatós bőven.

    Ez nem búvár, és nem strandos, de hátha, csak ez picit feljebbi kategória árban: Rolex Datejust
    A Submariner messze nem fér bele sajnos a 600-ba.

    Bár ennyiért jócskán vannak Sinn-ek, de az U1 újonnan sem több 1650-nél

    Itt egy átfogó keresés

    Árát legjobban szerintem az Omega tartja. Utána a Breitling, aztán Sinn, aztán a többi. A TAG nem fogja tartani. Oris-t még vehetsz, én személy szerint nem rajongok érte, a Diver's 65 tetszik kifejezetten, csak drága, 1700 EUR

    Amit figyelhetsz egy használt óránál az az
    - élek, hogy minden él, vagy felületkezelés megfelel-e a gyárinak (polír / szálhúzott)
    - nincs-e agyonpolírozva annyira, hogy már szemmel láthatóan kevesebb benne az anyag
    - mutatók típusa, színe
    - számlap és lume színe
    - zafír állapota
    - gyári fémszíj megléte, legyen elég szem benne a csuklódhoz +1 méretre.

    az óra is kicsit olyan, mint az autó ebből a szemszögből: Ha megvan, akkor egy (általunk javasolt) óráshoz illik elvinni egy kötelező szervizre, így biztos, hogy öt évig gondtalan tudod majd használni.

    Remélem így már könnyebben sikerül választanod.

    Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák