Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz PrinczA #44 üzenetére

    ''A Linux nem ilyen? Megkerdi amit meg kell kerdezni, te valaszolsz, nem sajat kutfobol, hanem a felkinalt lehetosegek kozzul (olyan sokat nem kell gondolkodni, csak tudnod kell mi van a gepedben, rajta van a sz.gep szamlajan).''

    néha annyit, és olyat kérdez, hogy egyeseknek a magyarul írt kérdés is kínai, főleg a debian kérdez sokat...


    ''de jóbarátom azt mondta, mikro azt rótták a fejére, miért 1 nap a debian telepítése, mikro az xp 30perc alatt fent van:''
    Az XP fenn van, de azon nincs ''semmi'', + progik telepitase, beallitasa, ujratelepitese, bla-bla-bla, uti az 1 napot (+ a penztarcadat).

    erről beszéltem, egy xp telepítése ugyanannyi mint egy alap linuxé, egyebek nélkül, stílusosan pl. 1cd pikkpakk.
    de pl suse5cd minden felrakása kb2óra, vagy töb, és ekkor még a staroffice meg a gimp telepítésre készként van csak fent, első indításkor 5-10perc a konfigurálódása


    ''Ezt hol olvastad?''
    én idéztem a tipikus linuxos szállóige ferdítését... ami minden ilyen fórumon hasonló témában felmerül...

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Aktív témák