Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz okipoki #71596 üzenetére

    Én itt hagynám a fenébe az egészet!

    Nézzük meg ezt a Steam szemszögéből, egyik nap még Példa Béla vagy a másik nap meg már Szorgos Elek. Na, most itt vagy:
    * lopott kártyákkal vásárol valaki, és cserélgeti őket
    * eladta x -> z-nek a fiókot, ami az SSA szerint kifejezetten tiltott.
    (Esetleg ha a két személy családneve megegyezik, akkor még magyarázhatnád azzal, hogy családon belül ment a dolog, testvéredé volt a másik.)

    Teljesen logikus és érhető volna a Steam részéről ezek után, ha zárolnák a fiókot, és adategyeztetésre szólítanának fel! Persze ez csak feltételezés, mert nem voltam ilyen helyzetben, mert egy normális ember nem csinál ilyet!

    A legjobb az, hogyha csinálsz egy teljesen új fiókot, és ott vásárolsz valamit saját névre szóló PayPal-lal. A Market karrieredet ott folytatod! Persze csak a próbaidő letelte után! :)

    >de nekem sajnos még nincs bankkártyám.
    ...
    >A kesobbiekre is figyelemmel leve jobb lenne egy PayPal fiokot nyitnod
    ...
    >Én később ,már nem töltögetek fel. Csak egyszeri
    >alkalommal használnám.

    Morzsoljunk el egy könnycseppet, egy trader születésének vagyunk a szemtanúi! :D

    És mégis mi a fenéhez kezdesz a wallet pénzzel, amikor eléred a 380 €-s limitet? Rendben, veszel pár játékot, de pár hónap után meglesz minden játék amit akartál. Az a nyamvadt limit meg csak ott van. Jön az ötlet, hogy valahogy ki kellene szedni a pénzt. Ha nincs bankkártyád, akkor jó eséllyel bankszámlád sincs még. PayPal-od meg eleve nincs.

    Na, akkor mégis hogy fizessenek az emberek? Készpénzzel??? :))

    #71606 Shodan
    Igen, de előtte hónapokig nem volt ilyen! Szóval azért én még mindig nem alapoznék erre az üzletben! Mondjuk annak örülök, hogy mindent megvettek amit korábban kiraktam! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák