Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz intercooler #6858 üzenetére

    Szoktam,csak ritkábban...vannak más gémek is,mostanság TF2-zgetek....A Border topik is elég halott,gondolom vagy ráérzett,aki megvette a nyári akciókor,vagy nem jött be és nem játszik,keresni nem keresett senki coop-partnert,kibeszélve meg kilett szinte minden.
    Szóval én minek írogassak magamban oda :) Ha lenne aktív brigád,benézegetnék játszani is,de sajna nekem már nincs nyári szünet,a meló mellett nincs olyan sok idő erre,és akkor ugye dönteni kell,mikor mit tolok,mostanában a Cod és a Cry2 is pihin volt,következőleg nem tudom,épp mit veszek elő :)
    800 óra után már öncélúan nem megy az ember játszani fel annyit,ha más játék is van,ami újdonságabb.
    Egyébként szívás lesz,igen,csak jól utána kell nézni+rendesen nézni a videókat,nekem 99%-ban egy csőrendszerű látszatszabadságos,sztoriorientált gém látszik ebből,ami lineáris,semmi nyoma extra képességeknek vagy bármi hasonló RPG vonásoknak,még sztoriügyileg sem tűnik a legkevésbé sem valami epikus kalandnak,minthogy nincs is valami nagy előzményezés,tippem szerint kábé nem sok eleje lesz és a végén se fogjuk megváltani a világot,tipikusan az az átlaggém várható,nem hinném,hogy a videók alapján bele tudnának tenni bármiféle csavart a sztoriba.
    Hogy "csúnyán fogalmazzak" kábé anyagárat érőnek tűnik a név ellenére,amit 2x végigjátszol és mehet a mappába örökre...
    Multiban meg végképp nem hiszek,egy gémhez,amiben nem szól bele az alapsztoriba,és eredetileg sokáig úgy volt,hogy semmi multi nem is lesz,nem hinném,hogy valami egyedi lenne,amit más nem ad(meghát mire is lenne jó,ha úgysem szól az alapjátékba,lövöldözni annyi gém van,pl.a Border is,autóversenynél meg karcsú az 1 zóna,bármekkora,inkább autós program,vagy szintén Border,ha kocsikázni akar az ember.
    De aki akar,pengessen érte egy tizest,de ne mondja,hogy "nem látta előre"...
    Sok idei játék pl.még jónak is tűnt multiügyileg videók alapján,lásd Brink,Bulletstorm,Homefront,tavaly a Medal of Honor(bár ez utóbbit szerettem végülis valamennyire),de a többit elindítani se volt kedvem azóta sem.
    Itt meg a hírek és a videók sem próbálnak illúziókat táplálni...
    Jó,lehet,hogy valakinek Kánaánt jelent egy tizenórás egyjátékos lineársztori egy szép helyszínen,de aki kalandot akar,az inkább vegyen Bordert,ha nincs meg,ha igen,akkor ott a Fallout 3+Vegas+ha jól tudom,3 DLC,no azzal ellehet lenni vagy 100 órát,és még ott van,ha kimaradt,a Mass Effect részei.És még ezek ára is jutányos...
    Fallout New Vegast meg is vettem én is a nyári akcióban...

    Nekem mondjuk a zombitéma szívügy,szóval Dead Island előrendelve,a BF3 úgyis lelombozott,bár ott még lesz béta úgyis,a CoD meg még messze van,de az szokta hozni a szokásos átlagot,de a csalók miatt+optimalizálatlanság,stb. meggondolom,kell-e nekem első nap...50m-re van a számtech bolt haverral,BO-t is ott vettem,a legolcsóbb netes rendeléssel egyenlő áron,bármikor félretesz nekem egyet pár napra,ha meggondolnám magam :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák