Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arkennys

    addikt

    válasz TazLeacher #54152 üzenetére

    Én (és sokan mások akik tradelnek játékokat) pl nem nyerészkedek, hanem ha van valami töredék áron oroszoknál pl, és nálunk aktiválható, hülye lennék nem elcserélni. Nincs is ebből gondom eddig, nem is hiszem, hogy lesz. Teljes és főleg steames áron vegye aki tudja-akarja. Mindenkinek más a fontos, és máshogy intézi. Sokszor még nagy hiper akciózások áránál is olcsóbban tradelhető valami, nincs nyerészkedés szerintem abban, ha az ember magának ezeket beszerzi olyankor. Én is szeretek játszani, ha van időm. Akkor már eredetiben lehetőleg, semmint virágboltival, de amilyen steames árak vannak pl, azon néha nézek egyet. Így megoldódik a dolog. Szerintem nem bűn spórolni :)

    Más: Eszembe jutott közben, hogy akikkel innen aktív tagokkal eddig cseréltem bármit is, ott milyen szépen ment minden, és mivel tudtuk egymásról, hogy nem nyírjuk ki itteni pályafutásunk egy ilyen dologgal, hogy másik cuccát behúzzuk, már üzletet lefixáló PMben cseréltünk is kulcsot, nem volt vita, ki jöjjön először, stb. Szóval innen egyöntetűen pozitív tapasztalataim vannak eddig trade ügyben, steamtrades valóban, ahol óvatosnak kell lenni és ésszel élni. :)

    [ Szerkesztve ]

    Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

Új hozzászólás Aktív témák