Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    jó kérdés,kinek mi ér mit...a legtöbb játék pont az a kategória a steamon,ami akciós,hogy már régi,kifutott..multizni nemigen éri meg régi játékot venni,offline-nél meg meggondolandó pár óra miatt.Még akkor is,ha pl.egy pizza áráért van Bioshock pl... :) Szerintem érdemesebb inkább 5 10 júrós játékra mégis azt mondani,hogy nem,és venni szépen valami aktuális jó gémet...
    Észre se veszi az ember,és simán kiszórja ilyen szirszarokra egy valódi,friss,jó játék árát még júróban is,nem mégha a magyar 9990 átlagot nézné.
    Ős-steamesek,nyugodtan nézzétek át a karácsonyi pár eurós vásárlásokat pl...gondolom nem csak nekem vannak olyan gémek,amikre ugyan 10€ alatt költöttem,mégis aztán még van,ami letöltve se lett...
    Erre is utaznak,hogy az ember röpke hóbortból már akkoris elkölt ennyit,ha végülis valami már annyira se érdekli,hogy megkeresse torrenten,stb...
    Ilyenkor bök rá az ember,aztán rájön,hogy annyira mégse kíváncsi a játékra,vagy 1x kipróbálja talán.
    A Bioshockkal pl.1 órát játszottam én is,a 2-t meg még fel se tettem pl...
    Legjobb csak a kifejezetten vágyott játékot megvenni...tök mindegy mekkora név,fél óra játékidőre kidobott pénz,akrmilyen olcsó volt.Bioshockot is pl.vettem volna inkább lemezest,mert akkor a polcon legalább lenne dísz :)

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák