Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz Agyzuzo #38455 üzenetére

    Ja értem. A 2009-es Wolfenstein-t miért szedték le? Én először azt hittem, hogy valami jogi problémák merülhettek fel a Tech4 motor kapcsán, hiszen a Quake IV, a Prey és a Wolfenstein is azt használja és mindhárom eltűnt a kínálatból. Vagyis a Doom3 kivételével az összes, Tech4 motort használó játék eltűnt a palettáról és mivel a felsorolt címek közül kizárólag a Doom3-at készítette az id Software, ezért gondoltam arra, hogy talán valami nagy gebasz történt a Tech4 licencnél. Esetleg arra tudok még gondolni, hogy miután az id Software csatlakozott a Zenimax-hez (Bethesda), a külsős tech4-es játékokat levetették a kínálatból.

    Mondjuk ha elfogynak a kulcsok, nem lenne egyszerűbb újakat készíteni, mint levenni a kínálatból?

    DeFranco: A Demo verzió szerintem elég könnyű, szerintem a Crysis-nál úgysem lesz nehezebb. ;)
    Amúgy neked is és Agyzuzo-nak köszönöm a megerősítést, meg is veszem azt a három játékot.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák