Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz bijesz #19770 üzenetére

    Nem a STEAM-et akarja feljelenteni, csak bejelentést akar tenni egy olyan dologról, ami eleve törvénytelen. Ez kb. olyan, mintha elmennék a rendőrségre, hogy átb*sztak, mert azt mondták, hogy speed van a zacsiban, de sütőpor volt....ezzel megkárosítottak. Ja, és legyenek szívesek ne vegyék már figyelembe, hogy amit vettem, az eleve törvénytelen...légysziiiiiiii....így értettem a "nekik menni", de lehet, hogy a "szembe pisálni a széllel" jobb lett volna.

    Rabbitf_24:
    A felháborodásodat elfogadom, az érveidet nem, leginkább azt a részét, hogy "ha én járnék így". Én nem járok így, mert nem veszek kulcsot. Én, és már többen kifejtettük a véleményünket itt - és máshol is - erről, általában mindig az a vége, hogy mi vagyunk a hülyék, mert ezek tök biztonságos dolgok. Tessék, itt van a bizonyíték, hogy tök biztonságos...olvasgass vissza a topicban, hogy hányszor lett elmondva, hogy ne vásárolj kulcsokat, csak hivatalos forrásból. Mint írtam, ha velem történne, örülnék, hogy megvan az accountom, és nem a 4K-s siratnám, hanem örülnék a maradék 150K-nak, amit meghagytak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák