Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gduck

    addikt

    XBOX fórumban írtam (ezt a fórumot most találtam meg), de is belinkelem, érdekel mit gondoltok róla ;)

    SWBFII open béta 1. nap.
    Hát megnéztem a SWBFII bétát... Elég sokat játszottam/játszok az első résszel és ez így nagyon furcsa. Biztos megszokás kérdése, de nekem az első rész sokkal játszhatóbb volt. Ráadásul ez a pénzért vásárolok járművet/hőst se tetszik. Az űrhajók sokkal nehezebben irányíthatóak, olyan mintha az autómat kétszer olyan hosszú limuzinra cseréltem volna :) Űrcsata gyönyörű, viszont iszonyatosan szaggat... Ez az a pillanat mikor a szülőket nyúzza a gyerek hogy vegyenek már új videokártyát a gépbe XD Még jó hogy játék megjelenése előtt jön az X. Szóval remélem megszokom, mert az első részt nagyon szeretem :(

    SWBFII open béta 2. nap.
    Remélem csuklik aki kitalálta, hogy ezt a multiplayer motort használják a játékhoz. :( Mert ez annyira, hogy ezt tuti másik játékból vette az EA :) Ilyen rosszat nem lehet ilyen gyorsan összehozni :DDD Első résznek ezerszer jobban játszható a multija. Sajnos választási lehetőség nincs, muszáj lesz megszoknom :W

    UI: na de persze ez csak a személyes véleményem ;)

Új hozzászólás Aktív témák