Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz Drenadar #179 üzenetére

    Nekem is csak Aurora van, és bár nagyon nyomasztó volt olvasni, hogy éppen ki milyen szuperebb hajót szerzett, azért egy kicsit vigasztal, amikor nem kell aggódni azon, hogy amibe sok-sok pénzt öltem, az nem olyan lesz végül, mint ahogy a -2-ik verzióban a számok mutatták.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • Yllgrim

    őstag

    válasz Drenadar #179 üzenetére

    Retin nem tetszik a dudor a fejen, mint egy tumor, az nagyon el lett cseszve, csunya, raadasul ha nem behuzhato akkor amikor belepsz a legkorbe vele repul le a fenebe az elso ket VTOL hajtomuvel egyutt, nincs az az anyag ami ott tartsa...

    Belulrol majd ma este megnezem, a videok alapjan nekem hianyoznak azok a funkciok amik fun-ok, csupasz katonai cucc lett belole, tankold fel, ellenorizd hogy minden oke, juss el a celpontig, semmisitsd meg es gyere haza... Nagyon steril. Szep belulrol a videok alapjan, jol kidolgozott, ennek a funkcionak megfelel de semmi tobb.

    Nekem pl azok a hidak jobban tetszenek, ahol elferunk paran, ott van az elektronika, radar rendszer, energia rendszer, kulon konzolok, van egy kicsit tobb hely, van egy asztal zsugazni, olyan Millenium Falconos vagy Serenity-s, nem pedig olyan funkcionalitas es semmi mas. Ezert tetszik peldaul a Connie meg a Carrack, ott jol nez ki a hid is, a hajo is, multifunkcionalis, nem viszel magaddal torpedokat, de viszel rovert, kis hajot, dronokat, azon erzed hogy ugy tobb mindenre jo, multifunkcionalis. Es igen (es-el nem kezdunk mondatot de en most igen :) ) szeretem a villogo szines kutyket amik meg funkcioval is rendelkeznek :)

    Az nem baj ha nem megyunk ketten ket Retivel, Tominak is van, en meg tudok hozni mast, csak kell ra legenyseg, az lenyege az egesznek :) Ha lehet nem NPC-k :) A penzt mar beleraktam es gift-elni sem tudom oket, uh ebbol mar valamit kell venni a shop-bol :)

    Ha most kezdenem, lehet Aurora-val megelegednek :N

    Borderlands 2-hoz megveszem a par hianyzo DLC-t es tollhatjuk. Nekem jok a sima alap karik is, meg el sem kezdtem jatszani vele :)

    [ Szerkesztve ]

    Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

Új hozzászólás Aktív témák