Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Yllgrim #143 üzenetére

    Amióta láttam a hololens-t, azóta azon agyalok hogy mekkora része az igazság és mekkora a google glass-szerű koncepció... Mert az ami a videón látható volt, szvsz képtelenség így, ebben a formában. Akik próbálták, azoknak tetszett, de messze nem ilyen betonstabil a vetítés, és várhatóan ha a szokásos "beállított" körülmények közül kihoznánk, akkor messze nem működne még ennyire sem. Érdekes olyan szinten hogy mindenképp kövessem a történetét, de nem hinném hogy jelenleg ilyen erőforrásokat, ilyen technológiát akksival, procival, gpu-val mindennel normálisan be lehetne építeni egy szemüvegbe. És akkor a kézi irányításról nem is beszélve (a videókon a kinect is milyen jól működik, az életben meg... nos nem :D)

    Szóval részemről ezt ott tartom, ahol a google glass videója is volt. Koncepciónak jó és érdekes, de az életben mégsem ilyen. Legalábbis a google glass nagyon nem olyan volt :P

    A Vive-ról viszont megintcsak nagyon jókat mondtak, plusz ott már van némi kontroller is. Mégis a rifttel jobban szimpatizálok...

    Én az árát 400 dolcsira tenném majd (hiába mondja a facebook is hogy nem akar rajta nyerészkedni, de 300-350 dolcsi volt eddig az ár, és nem hinném hogy olcsóbb lesz). Szóval szerintem 400 dolcsi lesz, ami nálunk áfával meg minden mással 400 euró körülre csúszik. Az 120k.

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák