Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Maxidrake #50930 üzenetére

    Vasarnap tudtam hasznalni, volt egy sikeres banyasz korom, majd a masodik alkalmaval sikerult bebuggolni. Restart es reclaim lett a vege.
    Ma egy katasztrofa. Levskirol probalok eljutni daymarra, elotte port olisarra, hogy ott spawnoljak kesobb, de folyton bug/gamecrash vagy valami mocskos pirate felrobbant a faszba. Folyton kirangatnak QTbol, most legutoljara sikerult kirantaniuk qtbol, egyenesen belerepultem egy asteroidaba. BUMM. S rogton utana gamecrash. Ebben az alegszebb, az elobb meg azt is az arcomba kaptam, hogy kilottem valakit... Mi???? Azt se tudom, hogy celozzak, hogy el is talaljak barkit..... Aztan letisztaztuk, hogy nekem nincs cutlass-em, merthogy egy cutlass lotte ki. :Y

    QT HUD belebuggolt az elobb normal HUDba, majd ott be is ragadt, Egyaltalan nem tudtam aktivalni semmit, ha valamit be is calibralt, nem vette be, hogy mar kitaposom a B-t. Semmi. Persze kiszemelt egy mocskos allatt, es elkezdett uldozni, majd valami shotgunszeru fegyverrel jol pofan lott. BUMM. A kezdesre kapott auecbol mar csak 1000 van, 4k elment claimre, mert hol az ajtok nem spawnolnak, hol leamortizal valaki.

    Olyan szinten felhuzott, hogy elkezdett emlekeztetni World of Tanksra, s inkabb nekialltam fozni.

    [ Szerkesztve ]

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák