Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz MichaelSD #20013 üzenetére

    "A peremvidéken lesznek egyértelműen a jó cuccok. "
    Attól függ mit keresel. szerintem kereskedni pl pont a belső fejlett területeken lesz a jó, míg a felfedezés igen, kockázatos minden szempontból. Szóval nem hinném, hogy csak a széleken lenne a jó loot, míg középen nincs semmi profitábilis.

    "A háborús zónában nem lenne kötelező menni, mert nincs miért."
    Dehogynem, roncsok, lopás, kockázatos teherszállítás (ellopni adatot és elvinni az ellenségnek), stb, és ez még a harcon kívül (de lehetsz konvoj kísérő egy PMC keretében). De ahogy ki is lett fejtve, abból kell kiindulni, hogy csak emberekkel lehet menni, ergo a háború is max ember vs ember lehetne. Viszont ez jelenleg még nem az a kor.

    "A gond ezzel az, hogy miért én szolgáljam ki az ő igényét, pláne ha nem akarom!?"
    Ne szolgáld ki, akkor ne menj arra. Jah, hogy viszont a saját igényedet ki akarod szolgáltatni, akár az ő kárára is? :) Bocs :D Nem értem, egy olyan világban, ahol van kontent belül is, van a peremeken is, miért nem hiszed hogy meg tudod találni a számításod, ahogy ő is. De megintcsak. Ha nem tetszik hogy esetleg belédköthetnek, akkor ez nem a te játékod. Ez nem egy offline, egyedül szüttyögős játék lesz, el kell fogadni. Vagy nem, de a játék akkor sem lesz az :)

    "Minden nagy kalóz paradicsomot szétvertek elég gyorsan."
    Persze, csak kettő állt a helyébe. És megintcsak mondom, a kalózlevelekkel nagyon szépen áldásukat adták a történésekre a királyok :) No meg a kalózság sem volt soha biztonságos, igen, üldöztek, igen, kockázatos volt, ettől függetlenül volt, sok volt, és máig sok van... Pár évtized alatt meg az akár 70 éven át tartó időszakokat érted gondolom, lásd karib tengeri kalózkodás 1650 és 1720 között. Akárhogy is nézzük, az egy komplett emberöltő. Az majdnem annyi, mint a 2. vh-tól mostanáig. Nem olyan kis idő az, és nem olyan gyorsan lettek az ilyenek szétverve (ami amúgy is csak annyit jelent, hogy vissza lett szorítva, nem azt, hogy eltűnt volna). Szóval maradjunk annyiban, hogy kalózkodás volt, van, lesz, és a nagy térkép épp hogy nem tűnteti, hanem erősíti.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

  • Raulblanco

    aktív tag

    válasz MichaelSD #20013 üzenetére

    Az ötleteid szerintem sokkal rosszabbak, mint ami valójában lesz benne.
    Továbbra is csak azt tudom mondani, ha nem akarsz pvp-zni, nem az egész játékot kell a kedvedért megváltoztatni, hanem privát szerveren kell játszani.

Új hozzászólás Aktív témák