Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MichaelSD

    őstag

    válasz Menthirist #20014 üzenetére

    Konkrétan elhangzott, hogy a PvP zónákban lesznek a jó cuccok 2:14 . Több idő fog telleni ugyanazt a vagyont megszerezni. Mert? Ha én 3 órát kereskedek, annak miért rosszabb, mint 3 órát PvPzni. Mindenki az csinál amit szeret, de a PvPt jobban s Szeretnék is hogy oda menj (lejjebb linkelt valaki egy videót erről), tehát aki nem megy oda, az automatikusan rosszabb pozícióba lesz.

    Félrértettél. Én azt mondtam, hogy én úgy csinálnám, hogy PvEseknek ne legyen ok háborús zónába menni. Persze, mindazt amit mondtál lehet, de ne kelljen és főleg ne adjon előnyöket.

    "Ne szolgáld ki, akkor ne menj arra. Jah, hogy viszont a saját igényedet ki akarod szolgáltatni, akár az ő kárára is? :) Bocs :D Nem értem, egy olyan világban, ahol van kontent belül is, van a peremeken is, miért nem hiszed hogy meg tudod találni a számításod, ahogy ő is."
    Miért a PvPs kárára? Én elvagyok egyedül a többi PvEsel. A PvPsek lőjék egymást. A PvPs erőlteti rá a játékstílusát az enyémre.
    Amúgy miért ér többet 2 óra PvPzés, mint 2 óra PvE kereskedés?

    "Ez nem egy offline, egyedül szüttyögős játék lesz, el kell fogadni. Vagy nem, de a játék akkor sem lesz az :)"
    A Pve és az Offline nem ugyanaz. Per pillanat nagyon úgy tűnik, hogy az Eve útját követi, ami nem az én játékom, ez tény.

    Igen a Karibb tenger volt a kivétel, az bizonyos speciális hely és idő.

    @mrfire
    Even eleget írtam a fórumokba, de köszönöm a tippet.

    [ Szerkesztve ]

    XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Új hozzászólás Aktív témák