Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tkondor

    tag

    válasz Menthirist #19127 üzenetére

    nagyon részeltes, köszönöm...ennyire nem értek a hardwarehez, úgyhogy ez most jól jött :D

    amúgy lenne még egy-két kérdésem, ha szabad:

    1. ugye az SC még jobban lesz optimalizálva a mai állapotánál, elvéve alpha, nem?
    2. ha a Cryengine úgymond örökké csak fejlődik és nem lesz Cryengine 4.0 stb....akkor az lehetséges, hogy akkor a SC is fogja követni ezt a mintát, mondjuk megjelenéskor fog futni 1080p 60fpsel, a folytonos update miatt lehet, hogy mondjuk egy év múlva a már csak 40-50fpst fog bírni a motor update miatt?

    Star Citizen nick: Horus

  • 77.PX_Drebil

    aktív tag

    válasz Menthirist #19127 üzenetére

    Szerintem megint előjöhetek a kedvenc vesszőparipámmal. Itt is mint minden játéknál amivel játszottam (2004 januárjátol játszok online játékokat azóta 4 azaz négy játékkal játszottam összesen:IL2 Sturmovik 70%, Men Of War 5%, EvE20%, War Thunder 5%)kétféle játékos volt. Az egyik olyan mint én akinek a számítógép egy eszköz, amivel dolgozik és aminek a segitségével ojasmivel töltheti a szabadidejét amit szeret. Én pl.repülhetek virtuálisan, illetve stratégiázhatok. A másik típus akinek a számítógépezés a célja, hosszútávon nem köti le egy játék sem, mindíg a legujjabb kell a legmenőbb, mindegy hogy fps, mmo, rpg vagy simulátor a lényeg, hogy fusson a gépen.(Ezzel sincs semmi baj de nem az én világom :) ) Nekem a SC egy hosszútávu terv addig amig el nem indul csak a WW2 repszimeket fogom repülni meg az AC-t természetesen. De ugyan úgy fogom élvezni egy 30 ezer forintos kártyával, ha nem jobban mint te egy 300 ezer forintossal. Mert nem hiszem, hogy egy emberi szem külömbséget tud tenni egy 4k- s kép és egy 8K-s kép között. Úgyhogy szerintem költs inkább a barátnődre/feleségedre/gyerekedre többet mert az a való élet, A számítógép nem ápol ha beteg vagy..stb. :)

    Üdv Drebil

    "A természet míndíg a rejtett hibák pártján áll!" folyomány: Természet ősanyánk egy ócska KxxxA! (Murphy)

Új hozzászólás Aktív témák