Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrfire

    őstag

    válasz TESCO-Zsömle #17325 üzenetére

    Nem kell ahhoz képeket látni a hídról, hogy tudjuk ez a panoráma ablak nem férne el az alap koncepción. Aminek elég szűkös kis repülőgép nyílásokat találtak ki először.

    Ez csak dizájn, attól, hogy kiablakozzák azzal senkit nem fognak megnyugtatni, aki eddig ostorozta a fejlődés menetét. Korábban sem a hajók külsejére panaszkodtam, hanem a technológiákra. De ha már technológiailag fejletlenek, akkor jobban illik hozzá, ha külsőre is azok. Nyugodtan maradhatott volna olyan.
    Azzal, hogy túl modern, mármint a kinézete, inkább arra gondolok, hogy egy ilyen ablak tényleg az Idrisre való, ahol szükség van a taktikai rálátásra, de egy üzemanyagtöltő ipari hajónak, szállítónak semmi szüksége rá. Habár így jobban kezelhető, használható lesz, nekem jobban tetszett a régi. Ahogy a Freelancernél is leírták maguk a készítők, hogy az univerzumban az emberek nem szeretik a kis ablakai miatt, azzal is meg voltam békélve. Az ilyen külső teljesen jól belepasszolt abba a képbe, amit az SC épített maga köré.

Új hozzászólás Aktív témák