Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz Menthirist #27880 üzenetére

    Ezt akartam én is írni. Az oké, hogy a csávó szerint szimulátorokhoz elengedhetetlenek a thumbstick-ek, de én még nem láttam szimulátoros-t, aki azt mondaná, hogy nosza, vigyétek a kormányt/HOTAS-t, mert nekem thumbstick kell. A gamepad csak a casual-oknak jó, nekik lett kitalálva is, sosem fogja utolérni se az egeret, se a kormányt, se a HOTAS-t. Persze lehet rajta hardcore nyomni, sokan meg is teszik, de egy hasonlóan hardcore játékossal nem veszik fel a versenyt, ha az az adott műfajhoz való kontrollerrel tolja.

    (#27881) Menthirist: Az akkor elég érdekes lesz. Mármint ugye az alap tézis az, hogy a nagyobb hajókat nem lehet szállítani. Akkor a beszerezhetetlen alkatrészeken túl ennek a cégnek a küldöttjeit is ki kell vinni nullsec űrbe, hogy vezethetővé tegyenek egy elfoglalt hajót illetve addig meg is kell majd őket védeni? Vagy kis vadászoknál nagyobb vasat nem is lehet majd foglalni? Mert ugye a logika azt diktálná, hogy minél nagyobb egy hajó, annál jobban egyben marad még harcképtelen állapotban is.

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák