Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz fordfairlane #6335 üzenetére

    EAX 3.0, 4.0, 5.0 szabányokat nem támogat a kártya ez tejesen biztos. Ha így lenne már agyon perelték volna őket.

    "The new Asus drivers are falsely reporting EAX 5 capabilities in order to get these games to output 3D audio on Asus sound cards."

    Gondolom ezt érted.

    bzoley: Játék, zenehallgatás és filmek közben én semmi problémát nem tapasztaltam egyik driverrel sem. Pedig folyamatosan frissítgettem is őket. Nem tudom hogy a Leadtek kütyükkel milyen viszonyban van, de mivel ilyesmit még eddig csak képen láttam ezért erről nem tudok nyilatkozni.

    Mindenesetre szvsz kezd mókássá válni itt ez a hős inkvizítor szerep.

    ImI87: Egyrészt a Vista nevezetű operációs rendszernek csúfolt valamit messziről kerülöm. nForce is felejtős már egy ideje, bár nekem sosem jöttek elő az állítólagos bugok.

    Friss install után felrakom a legfrissebb drivert majd erre a legfrissebb Creative Console Launcher-t és kész. Ez egy maximum két restart és ezután minden tökéletesen működik. Ez lenne a nagy ördöngősség.

    DDLive-hoz pedig a letöltött kiegészítő kell és már szalad is.

    Attól még hogy valami nem működik azonnal még nem biztos hogy az eszköz vagy a meghajtó a sz@r. Persze ezt a legkönnyebb mondani ez tény.

    [ Szerkesztve ]

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák