Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ekimaster

    tag

    válasz Daneeka #2461 üzenetére

    Nálunk SD felbontású MPEG2 fájlok rendere: 1h anyag általában 45-55 perc (ha sok a vágási pont és agyon van fx-ezve az anyag, akkor 1/1 körüli az arány)

    HDV felbontású anyag M2TS fájlok rendere: 1h általában 4-6 óra!

    Én sok mindent megadnék azért már, ha a HDV anyag rendere 1/1 arányú lenne!!!

    [ Szerkesztve ]

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz Daneeka #2461 üzenetére

    De ha azt nézzük, hogy csak összegezni kell a adatokat, mivel már eleve mpeg2 ben van hisz a tv kártya így vesz vel.
    ezesetben irreálisan sok a renderelési idő, hiszen egy db efektet és egy attunést sem teszek be
    példának okáér szintén smart rendering technológiát is támogató powerdirectorral, ugyanezen film kiírása hdd re nem vesz 10 percet igénybe
    Ha egyszerűen nem lehet megoldani, hogy végig smart render dolgozzon, akkor ezt elfogadom,
    Ha azt nézzük, hogy a pinnalce studioban a kártya legjobb felvételi minősége mellett (Vista mce) 7400 kbit / sec es adatsebesség van beállítva, VBR mellett, ott is müködik valami smart render szerű dolog, látom a képet ugyan, de nagyságrendekkel gyorsabb mintha pl 3000 et állítok be bitrátának

    Ezzel szemben a vegasban 3 bitratat lehet beállítáani a vbr esetében
    A bajom az, hogy ok, hogy az átlagosnak 7 400 000 at állítok be, de a többinek mit adjak
    Ahogy néztem 0-5 el tér el a 7400 hoz képest, tehát nem igazán vbr a nyers anyagom, de mégsem cbr.

    Még kisérletezem...

    Az zavar, hogy a kimentésnél túl sok beállítási lehetőség van a bitrátán kivül, nyilván ez is profibbá teszi a vegast, mint az általam említett progik, lehet, hogy arról van szó, hogy a vegas az túl sok ahhoz amit én akarok csinálni, de azért szeretném ezt használni, mert meglehetősen barátságos a felülete.

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák