Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Horka1

    tag

    válasz Sk8erPeter #3429 üzenetére

    Az egyik linken egy nagyon jó kis tutorial oldalt találtam :)) Az hasznos nagyon, persze nem csak Vegas, hanem sok más is!

    Az a helyzet, hogy a piros képek, nem állóképek, hanem a film bizonyos képei pirosak!

    Itt tartok pillanatnyilag!

    A történet a következő! Camtasia Studió-val rögzítettem egy filmet, amit a Camtasia-val divx-re rendereltem, ez kiváló minőségű lett!
    Igen ám, de a Vegas nem hajlandó ezt kezelni a fele pirosan jelenik meg! Rendereltem más kodekekkel, xvid, mpeg, wmv9, miegymás, vagy nézhetetlen minőségűek, vagy pirosak, vagy csak a hangsávot jeleníti meg, képet egyáltalán nem!

    Mivel kevés a vinyó helyem ódszkodtam az uncomressedtől, de a végén megkockáztattam! Camtasia felvevő kodeknek beállítottam uncompressed-avi-t! Kiváló minőség! Azt behúztam Vegasba, le rendereltem vele szerkesztés nélkül csak simán szintén uncompressedbe, és csodák csodájára, fele akkora lett a fájl, és elhomályosodott nézhetetlen minőségű lett!

    Ma egész nap kísérleteztem kodekekkel, az összes létező kodekkel ami a gépen található kipróbáltam, és a fenti gondokba ütközök!

    Mi a bánatot csinálhatnék, hogy a Vegas mondjuk legalább az uncompressed-ből ne csináljon trágyát?

    Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

Új hozzászólás Aktív témák