Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #26000128

    törölt tag

    5 napig voltam boldog tulajdonosa egy ilyen 21E-nek, de nagyon csalódtam a Sony-ba! Ilyen gagyi kijelzőt szégyen volt beletenni a gépbe! Egy mezei alap gép is simán oda-vissza veri kijelző minőségben! S ezért képes volt 230-ezret elkérni! :W De legalább 200-ért megszabadultam tőle, s vettem egy Hp pavilont, aminek a kijelzője fényévekkel jobb! :C

  • #26000128

    törölt tag

    válasz k. #1097 üzenetére

    Először is:
    Visszavittem az üzletbe s elmondtam mi a problémám! Mivel gyakran vásárolok ott elég nagy értékben, ezért lehetőséget kaptam, hogy megnézzek egy filmet s kiderült, hogy a másik gépen se jobb a kijelző vagyis ez az egész 21E sorozatra vonatkozik!
    Másodszor:
    Mivel mikor megvettem a gépet, utána rögtön elutaztam 4 napra s igy nem volt időm a géppel foglalkozni! Amúgy meg bíztam s Sony-ba annyira, hogy egy normális gépet csinál! Van más Sony termékem is, de azok nagyon pöpecek :K
    Harmadszor:
    Sony laptopot szervízbe majd akkor viszek, ha már itthon is lesz márkaszervíze! S nem heteket kellesz várni a gépre, hogy beutaztassák Európában egy javítás miatt! Eddig még laptopom nem látott szervízet!

    Mellesleg nem vagyok kiakadva csak kicsit többet vártam Sonyéktól! De igy legalább az a srác jóljárt aki megvettem tőlem még ott az üzletbe, úgy hogy látta mi bajom a géppel :K
    Nem vágott földhöz az a 30 ezer minusz, sőt bánatomba vettem egy Hp-t 310-ért :DD

Új hozzászólás Aktív témák