Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • acélkemény

    tag

    válasz Csonta #2324 üzenetére

    Nem csak hogy minden hivast rogzitenek, hanem minden egyes hivast kezzel le is naploznak ;) Es kulonbozo robotok futnak vegig a naplofajlokon, hibakat keresve :)

    VAIO Technical Support Analyst

  • kgergo89

    tag

    válasz Csonta #2328 üzenetére

    Nem az ügyfélszolgálaton keresztül mondta a kedves úr, hanem más kommunikációs formában.
    Az meg hogy egy hivatalos szoftverhez nem tudnak normális drivert készíteni az no comment. Én sem az ujjamból szoptam ki, saját magamon tapasztaltam, olvasni kéne külföldi forumokon és többen is megszívták ugyanezzel a problémával. Hát ez van.

    Amikor megvettem én is nagyon jó reményeked fűztem a dologhoz, de amint jött ez a sok hülyeség, 200millió driver ez nem megy az nem működik.. az ember az idejét pazarolja erre a sok felesleges dologra, amikor hasznosabban tölthetné az idejét.. mondjuk munkával amiért megvette.. nem driver stb. vadászatra..

    De nem csak a hangkártyával volt ilyen, a vga hoz is külön moddolni kell, hogy feltudd telepíteni..

    Nekem akkor is egy műanyag szar marad 700ezer forintért, ha a fejed tetejére állsz is.. :)

    Más laptopon miért működik hibátlanul?

    [ Szerkesztve ]

    Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

  • acélkemény

    tag

    válasz Csonta #2328 üzenetére

    Olvastam rola, megmondom oszinten, nem nagyon tapasztaltuk itt ezt. Neha van, hogy feljon egy kis hibauzi, hogy "Nem eredeti SONY akku, cserelje ki...stb" a Windows bugjabol kifolyolag, de ezt mar megmondom oszinten VISTA alatt is produkaltak, nekem Win7-es gep meg soha egyszer msem dobott ilyet ugyfelgepen, sot nem is hallottam meg rola eloben. Tehat azt kell mondjam, A SONY-knal ez a Win7 bug eddig nem nagyon jott elo, de ez ugye szoftveres cucc, azzal mi nem sokat tudunk kezdeni. Egy FSR (full system recovery) meg szokta oldani, csak mindenki tudja, hogy az maceras kicsit :)

    kgergo, sajnaljuk, hogy negativ elmenyeket szereztel a gepeddel, de az, hogy drivereket kell telepiteni, vadaszni, abban az esetben johet elo, ha olyan OS-t akartal ra telepiteni, ami nem hivatalos SONY OS volt. Mutass nekem egy gyartot, aki a nem hivatalosan tamogatott OS-hez onkent es dalolva ad mas OS-hez drivereket (kivetelt kepez az Upgrade termeszetesen, de ha ellatogatsz a SONY weboldalara, meglepo ujitasokkal fogsz talalkozni). Termeszetesen az, hogy sok hivasunk volt FW-ken, nem jelenti azt ,hogy minden FW meghal, csak a meghibasodas valoszinusege nagyobb. Egyebkent minden FW tulajt megnyugtatok, a hibak kezelhetok, mindenre meg van mar a megoldas. Nem egyszer cserelt mar ki a SONY gepet vadonatuj gepre, ha megsem tudtunk vlaamit megoldani. SONY tulajdonos eddigi palyafutasom alapjan nem nagyon maradt szarban (kiveve, ha o akart trukkozni, es a sajat OS telepitese BIZONY EZEN KATEGORIABA TARTOZIK!).

    Mi is volt a bajod az FW-del pontosan? Ugyfelszolgalatot felhivtad? Eset szam alapjan ra tudok neked keresni a dologra. Amennyiben nem jelentetted hivatalosan, az csak sajat szemelyes tapasztalatod, es nem tekintheto mervadonak. Mert ha mondjuk olyan volt a hiba, kaphattal volna mas tipusu SONY gepet helyette... de hat, ugye te gondolom ezt nem jelentetted le hivatalosan. Nem kell szeretni a SONY-t, de mas cegektol is mar partoltak el emberek:) Erdekes lenne, ha mindenkinek elsore minden megfelelne...

    [ Szerkesztve ]

  • acélkemény

    tag

    válasz Csonta #2376 üzenetére

    Nyugi, tudom hogy muxik amit leirtal, napon 20-szor vezetem vegig a vasarlokat a menukon :) Es hidd el, ellenorzi, arra meg en sem jottem ra pontosan mi alapjan, de csinalja... ha nem talalja eredetinek a konfiguraciot, azt fogja sipolni, hogy nem eredeti rendszer es nem indul a Restore Complete System, hanem visszadob a fomenube es leall. Ennyire konnyen azert nem lehet atverni a vedelmet... bar valszeg egy Acronis ezt a vedelmet szepen hazavagna es mukodhetne... de hat az is fizetos program, szoval legalisan, szinte kizart dolog, hogy ingyen meguszod a mokat :)

    [ Szerkesztve ]

  • acélkemény

    tag

    válasz Csonta #2381 üzenetére

    A SONY hivatalos allaspontjat akarod hallani? Rendben, mondom: NEM :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák