Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beloadjoker

    őstag

    válasz littlemamba #9584 üzenetére

    Köszi a segítséget, hát bevallom nekem is volt már dolgom mindennel, meg éjszaka már kicsit fáradt is voltam, hát mondjuk hogy nem a sony hibája, de azért ez a vaios cuccos nélkül nem megy egy csomó dolog ez elég érdekes, nekem a support sem tetszik nagyon /driverek/, és azt sem teljesen tiszta hogy ezeket miért nem tudták egy programba belegyúrni miért kell egy csomót feltenni ./és itt a vaios programokra gondolok nem a driverekre!/.. /ez a vas is jó régi már, még telepítés közben is nyög szinte az a i5 460m, ami azért fura mert egy kis p8600as x200 linuxal oda vissza veri sebességben természetesen abban nincs dedikált kártya, a ventilátor meg úgy pörög mintha 100%os kihasználtság lenne kb../
    Persze az én hibám hogy azt hittem úgy gyorsan újra tudom húzni mint a legtöbb gépet, de mostmár okultam, szép lassan az elejétől kezdve megcsinálok majd mindent és megkeresem a helyes sorrendet is.
    Viszont egy kérdésem még lenne, este keresem majd sorrendet mert most el kell mennem, viszont win install után ráengedhetem a win frissítéseit még driverek telepítése előtt?

    :R

    Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

Új hozzászólás Aktív témák