Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haarmaan

    tag

    Látom még mindig nem értitek amit írtam, próbáljátok már meg egy kicsit más látószögből nézni a dolgokat, és ne csak a tietekéböl. Mert még mindig azt hajtogatjátok, hogy a Nex rendszer szar az obik terén. Ez így van de, rengeteg embert ez nem érdekel, hidegen hagy.ugyanugy ahogy benneteket nem érdekel a video.
    Elhiszem hogy nagyon profik vagytok fényképezés terén, de úgy beszéltek itt gépekről, rendszerekről mintha minden szar lenne. És aki nem költ legalább 400000 ezret vázra meg ugyanennyit obikra az mind luzer. Ezzel a hozáálásal rengeteg embert félrevezettek.
    Hát igen van, akinek fontossab a videó minősége is. Ettől függetlenül nem kell őket lenézni, vagy lekezelően beszélni róluk, csak azért mert nektek nem annyira fontos, vagy azért mert hü de nagy hozzáértők vagytok a fotózás terén.
    Durci bevágásról szó sincs csak a véleményem mondtam el. Hátha segit abban egy-két embernek azon hogy tul lépjen azon a hozááláson hogy, hu de mekkora profi vagyok fotózás terén, és amit én tudok, vagy gondolok, vagy tapasztaltam az a tuti.

Új hozzászólás Aktív témák