Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Celtis #55297 üzenetére

    Koszi.
    De ez a poén, h ha kikapcsolom (Power off) a medialejatszot (Zidoo Z10, Android) akkor is küld jelet a hdmi kábeljen a soundbarnak. Előtte ezzel nem volt gond, csak miután frissült a Zidoo firmware-je.. Ha kilottem power off-ba és visszaraktam a tv-t a tv adására ugyanúgy megjött a tv hangja a soundbaron. Most meg süket az egész.
    Ki kell huznom a soundbarbol a medialejatszo hdmi-jet, csak akkor nem zavar be a tv és a soundbar kapcsolataba.. vagy folyamatosan bekapcsolva kell hagynom a háttérben a mediaplayert, de akkor is jó marad a rendszer ha a mediaplayert csak standby modba rakom a menujebol, tehát csak altatom..
    De nyilván előtte minden működött úgy is, h kilottem power off-ba a mediaplayert...

    Nincs mód downgrade-re.. próbáltam már sajna. :(
    Atnezem a Zidoo menüjét este, de délelőtt nem találtam benne erre vonatkozót sajna.
    Nem, a tv taviranyitoval csak a soundbar-t mukodtettem előtte is. Hangerőt, illetve automatikusan lelőtte, bekapcsolta a soundbart a tv amikor nyilván a tv-t is ki/bekapcsoltam. Ez már nekem elegendő volt. A medialejatszo felületet a telon levő app-pal tudom vezérelni.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák