Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepi81

    tag

    Kérdés: Az SJCAM SJ5000-hez jelenleg a legfrissebb hivatalos firmware frissítés az a 2015. 05. 26-i kiadású?

    Ma reggel meg is érkezett a csomag, valóban eredeti SJCAM. A felvételek minősége rendben van, tetszik, nagyon jó a WB, teljesen valóságos. Amit hiányolok belőle a klón SJ7000wifi-hez képest, az az elektronikus képstabilizátor, minden más azonos vele, ami a paraméterezhetőséget illeti. Itt már a minőség is rendben van, olyan, amit elvártam volna az SJ7000-től is.
    Megérkezett a víz- és ütésálló kemény tatyó is a kamerához és kiegészítőihez, íme:

    Egész kulturált megjelenésű lett az eszköz így.

    Megérkezett az alu selfie bot is, nagyon könnyű, kinyújtott 98cm-es maximális hossza ellenére is nagyon könnyű, jó fogású kis ketyere. A rögzítője stabil, igazán kényelmes a használata. Jövő hét kedden ismét Aquapalotázunk egyet a családdal, akkor lesz beavatva minden élesben.

    Annyi tuningot végeztem el rajta, hogy a gyári kijelzővédő fóliát nagyjából méretre szabtam és rendesen rányomkodtam a kijelzőre, illetve, a vízálló tok fedőlapjára.
    A firmware 20150407-ről már a 20150526 jelű.

Új hozzászólás Aktív témák